Speedminton® STARS Poland 2015
Nie zwlekaj, startuj przez cały rok w organizowanych przez nas turniejach speed badmintona, zbieraj punkty i wygraj atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do uczestnictwa w Speedminton® STARS Poland 2015


 
 
Speedminton® STARS Poland 2015

Speedminton®STARS Poland 2015  to amatorski cykl rozgrywek Grand Prix w speedbadmintonie, który obejmuje turnieje organizowane przez Speedbadminton.pl przy współpracy z PZSB. Zawody odbywają się od stycznia do grudnia 2015 roku,  w różnych miejscach w Polsce.  Rozgrywki popularyzują nową dyscyplinę sportu, umożliwiając wszystkim jej entuzjastom rywalizację z szerokim gronem potencjalnych przeciwników, co stwarza szansę do podnoszenia swoich umiejętności.
Jest to projekt otwarty, dostępny dla wszystkich chętnych, którzy zdecydują się na udział w turniejach.
Zwycięzcy i nagrodzeni w cyklu turniejów Speedminton® STARS Poland 2015 => pobierz tutaj


Zapraszamy do uczestnictwa w Speedminton® STARS Mazowsze 2015

 


Speedminton® STARS Mazowsze 2015

Speedminton®STARS Mazowsze 2015 to amatorski cykl turniejów Grand Prix w speedbadmintonie, który obejmuje turnieje organizowane lub koordynowane przez  firmę Libo Koncept, właściciela portalu Speedbadminton.pl, przy współpracy z PZSB, od stycznia do grudnia 2015 roku, w Województwie Mazowieckim. Popularyzuje on nową dyscyplinę sportu, umożliwiając wszystkim jej entuzjastom rywalizację i rozgrywanie meczów z szerokim gronem potencjalnych rywali, co stwarza szansę do podnoszenia swoich umiejętności. Jest to projekt otwarty, dostępny dla wszystkich chętnych, którzy zdecydują się na udział w turniejach.
Zwycięzcy i nagrodzeni w cyklu turniejów Speedminton®STARS Mazowsze 2015 => pobierz tutaj